Secret Yazılım | Web Tasarım Ajansı

İnternet Reklamcılığıİnternet reklamcılığı, websitenize gelen ziyaretçileri arttırmak ve potansiyel müşterilerinizin size ulaşmanızı sağlama çalışmalarıdır.

Google Adwords Reklamları

Google Adwords Reklamları websitenizin doğal arama sonuçlarının üzerindeki alanda websitenizin belirlediğiniz kelimelerdeki aramalarda gözükmesini sağlar. Diğer sonuçların üstünde çıkan bir alanda olduğu için müşteriniz olmak üzere Google'da arama yapan herhangi biri hizmet veya ürün satın almak üzere websitenizi ziyaret eder. Google tıklama başına maliyet politikasıyla çalışır. Adwords hakkında daha fazla bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir, bizleri arayabilir, mail atabilirsiniz.

Facebook, Twitter, İnstagram Reklamları

Sosyal medya reklamları websitenize gelen ziyaret sayısını arttırmak için kullanılan başarılı yöntemlerdendir. Google reklamlarının yanısıra sosyal medya reklamları arama sonucuna göre kullanıcılara gösterilmez. İlgi alanları, yaş, bölge gibi filtrelerle kimlere gösterileceğini sizler yönetebilirsiniz.

İnternet Sitesi Reklamları

Dev haber siteleri ve portallarda websitenizin tanıtımı ve reklamı yapılması, hem websitenize giren ziyaretçi sayısını arttırır hem de websitenizin ve firmanızın daha prestijli bir hal almasını sağlar.İnternet Reklamcılığı

Hemen Çalışma Başlatın!

Adwords, Sosyal Medya ve İnternet Sitesi Rekamları ile websitenizi ziyaretçiye boğmak için bizimle irtibata geçiniz.